آموزش زبان به کودکان / Children

.: خانه زبان ایرانیان :.
.: انگلیسی و فرانسه :.
:. تقویم سال 1393 .:
همکاری با سایت میکادو شاپ
نام کاربری :
کلمه‌ی عبور:


آخرین ارسال های انجمن

دانلود کتاب Grammar Heroes 1

کتاب Grammar Heroes یک کتاب آموزش گرامر سه سطحی است. این کتاب در اصل برای زبان آموزان یونانی زبان تنظیم شده است ولی استفاده از آن را به شما توصیه می کنیم. از ویژگی های کتاب Grammar Heroes می توان به تمرینات کامل و جامع در رابطه با گرامر نام برد. استفاده از شخصیت های کارتونی جذاب و دوست داشتنی از دیگر ویژگی های این کتاب است. به علاوه، در کتاب Grammar Heroes تست هایی تنظیم شده است که می توانید میزان پیشرفت خود را بررسی کنید. در این پست می توانید سطح اول این کتاب را از کاردوآنلاین دانلود کنید.


توجه : برای دانلود این مطلب یا مطالعه آن به ادامه مطلب بروید.مشاهده : 8
نویسنده : سید احسان
تاریخ : 8 اسفند 1393

دانلود کتاب های آموزش زبان کودکان Easy English with Games and Activities

مجموعه Easy English with Games & Activities سری کتاب های پنج سطحی آموزش زبان انگلیسی کودکان از انتشارات ELI است که برای آموزش لغات و گرامر به کوکان دبستانی طراحی گردیده است. این مجموعه با استفاده از بازی ها، رنگ آمیزی ها و تمرین های متنوع و جذاب کودک را به یادگیری زبان انگلیسی علاقمند ساخته و در قالب موضوعات متنوع روند یادگیری را تسریع می بخشد. به همراه هر کتاب مجموعه فایل های صوتی تمامی دروس نیز ارائه گردیده است. سری کتاب های انگلیسی آسان یا همان Easy English می تواند در منزل و یا آموزشگاه برای تمرین و تدریس زبان انگلیسی به کودکان مورد استفاده قرار گیرد. در پایان کتاب نیز متن فایل های صوتی به همراه پاسخ تمارین ارائه گردیده است.


توجه : برای دانلود این مطلب یا مطالعه آن به ادامه مطلب بروید.مشاهده : 31
نویسنده : سید احسان
تاریخ : 26 بهمن 1393

داستان سطح مبتدی آوریل در مسکو | April in Moscow


توجه : برای دانلود این مطلب یا مطالعه آن به ادامه مطلب بروید.مشاهده : 28
نویسنده : سید احسان
تاریخ : 7 بهمن 1393

دانلود دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان First Friends

مجموعه First Friends یک دوره آموزش زبان انگلیسی کودکان است که در سه سطح  (یک سطح مقدماتی و دو سطح اصلی) توسط انتشارات آکسفورد منتشر شده است. کتاب های First Friends از سری کتاب های جدیدی است که در آموزشگاه های زبان برای تدریس زبان انگلیسی به کودکان  سنین پایین، مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از سطوح این مجموعه دارای یک کتاب دانش آموز، یک کتاب تمرین، کتاب معلم، فایل های صوتی، فلش کارت و منابع کمک آموزشی است که زبان انگلیسی را طبق اصول و سرفصل بندی منظم به کودک آموزش خواهد داد. در این مجموعه سعی شده است تا آموزش ها در قالب تصاویر رنگی و جذاب ارائه شود تا کودک را برای یادگیری علاقمند سازد.

مجموعه First Friends دارای دو سطح اصلی و یک سطح مقدماتی با نام Little Friends است. کتاب Little Friends یک دوره آموزشی برای کودکان کوچکتری است که قادر به خواندن و نوشتن نیستند، این کتاب سعی در آشنا نمودن کودک با لغات، اعداد و مفاهیم دارد که به عنوان پایه دو کتاب First Friends 1,2 می باشد. در ادامه در این دو کتاب سعی شده است تا به روشی کاملا جذاب و سرگرم کننده مفاهیم آموزشی و ارزشهای خانواده به کودک منتقل شود.

در این پست، فایل های PDF و صوتی کتاب ها و منابع کمک آموزشی این مجموعه در اختیار والدین و اساتید زبان انگلیسی قرار گرفته است.


برای دانلود این مجموعه، مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...


توجه : برای دانلود این مطلب یا مطالعه آن به ادامه مطلب بروید.مشاهده : 77
نویسنده : سید احسان
تاریخ : 13 دی 1393

داستان های سطح مبتدی | Dorothy (ویژه کودکان)

dorothy small

Dorothy

(ویژه کودکان)
 

تعداد صفحات: 31
طول فایل صوتی: 5 دقیقه

 

رایگان

download

 
مشاهده : 37
نویسنده : سید احسان
تاریخ : 11 دی 1393

دانلود کتاب آموزش انگلیسی برای کودکان Smart Junior 4

Smart Junior 4 انگلیسی برای کودکان با Smart Junior 4

دوره ی آموزشی Smart Junior یک دوره ی شش سطحی برای آموزش زبان انگلیسی ست. این دوره برای زبان آموزان سطح A1 تنظیم شده است. لهجه ی این کتاب بریتیش است. درسهای دوره ی Smart Junior شامل داستان، آواز، Comic Strip، بازی و بسیاری موارد دیگر است. برای دانلود Smart Junior به ادامه ی مطلب بروید.


توجه : برای دانلود این مطلب یا مطالعه آن به ادامه مطلب بروید.مشاهده : 58
نویسنده : سید احسان
تاریخ : 21 آذر 1393

انگلیسی برای کودکان با Smart Junior 1

Smart Junior 1 انگلیسی برای کودکان با Smart Junior 1

سری آموزشی Smart Junior یک دوره ی آموزشی شش سطحی برای آموزش زبان انگلیسی بریتانیایی به کودکان است. این دوره ی آموزشی بر اساس Common European Framework of Reference تنظیم شده است. دوره ی در یک قالب ماژولار پیاده سازی شده است. جزییات بیشتر مجموعه ی Smart Junior و دانلود سری اول آن را در ادامه ی مطلب دنبال کنید.


توجه : برای دانلود این مطلب یا مطالعه آن به ادامه مطلب بروید.مشاهده : 45
نویسنده : سید احسان
تاریخ : 16 آذر 1393

دانلود بازی های آموزش تلفظ و صداهای انگیسی به کودکان Phonics Vowel and Consonant Games

مجموعه ای که در این پست در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است، شامل دو نرم افزار برای آموزش تلفظ زبان انگلیسی با نام های Phonics Consonant Games و Phonics Vowel Games است. این دو نرم افزار با استفاده از بازی های سرگرم کننده و جذاب در قالب نمایش های انیمیشن و کارتونی سعی در آموزش حروف صدا دار و بی صدا به کودکان و دانش آموزان دارند. جذابیت یک مجموعه آموزشی یکی از الزامات مجموعه ها و نرم افزارهای آموزشی است که برای کودکان طراحی می شود. این نرم افزار به صورت کاملا تعاملی علاوه بر تقویت مهارت های زبانی، سایر مهارت های کودک از جمله کار با نرم افزار، حروف الفبا، رنگ آمیزی، هوش و استعداد و ... را تقویت می سازد.


برای دانلود این مجموعه، مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...


توجه : برای دانلود این مطلب یا مطالعه آن به ادامه مطلب بروید.مشاهده : 135
نویسنده : سید احسان
تاریخ : 30 شهریور 1393

دانلود مجموعه آموزشی کودکان درا دختر کاوشگر Up date -Dora the Explorer

سری کارتون های Dora The Explorer، مجموعه گسترده و متنوع برای آموزش مهارت های مختلف به کودکان است. این مجموعه در واقع یک دوره تقویت و آموزش مهارت های فکری و حل مسأله برای کودکان است که می تواند علاوه بر جنبه های آموزشی متنوع، برای آموزش زبان انگلیسی کودکان بسیار مفید واقع شود. سریال های Dora the Explorer در سراسر جهان از شهرت بالایی برخوردار است چراکه این مجموعه کارتونی سعی می کند، کودک را در انجام کارها مشارکت دهد و با او تعامل داشته باشد همچنین آموزش را به شیوه ای جذاب در کنار تصاویر و شعر و آهنگ های انگلیسی دنبال خواهد نمود. به گفته سازندگان این مجموعه، کودکان در سنین پیش دبستانی با مشکلات زیادی در زندگی روزمره مواجه می شوند، هدف آنها تولید انیمیشنی بوده است که مهارت ها و استراتژی های حل مسأله نظیر کمک خواستن از دیگران و استفاده از دانش و اطلاعات را به کودک آموزش دهد. این مجموعه دربردارنده بیش از 96 قسمت 24 دقیقه ای و در مجموع 38 ساعت آموزش کارتونی در چهار فصل است که هر قسمت به موضوع مشخصی اختصاص یافته است. (فهرست در ادامه مطلب). برخی از مهارت هایی که کودک علاوه بر تقویت دانش زبان انگلیسی می آموزد عبارت است از:


توجه : برای دانلود این مطلب یا مطالعه آن به ادامه مطلب بروید.مشاهده : 130
نویسنده : سید احسان
تاریخ : 8 مرداد 1393

 

<< صفحه قبلی    1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  ...    صفحه بعدی >>