خانه زبان ایرانیان

خانه زبان ایرانیان

خانه زبان ایرانیان

ایران سی اف  سی

آخرین ارسال های تالار گفتمان

مرداد
18
1395

آمادگی آزمون PET کمبریج Succeed in Cambridge English Preliminary

آمادگی آزمون PET کمبریج Succeed in Cambridge English Preliminary

آزمون PET یکی از آزمون های دانشگاه کمبریج است که برای تست مهارت های زبان انگلیسی افراد در سطوح ابتدایی تنظیم شده است. پیش از این منابع متعددی را در رابطه با این آزمون بر روی وبسایت کاردوآنلاین منتشر کرده ایم که می توانید با جستجو در سایت آنها را بیابید. در ادامه به معرفی کوتاهی از آزمون PET می پردازیم.

PET سرواژه کلمه های Preliminary English Test می باشد. این آزمون برای افرادی که می توانند انگلیسی گفتاری و نوشتاری در سطح متوسطه به کار ببرند طراحی شده است. این آزمون هر ساله در بیش از 80 کشور و با شرکت 70000 داوطلب برگزار می گردد. PET در سطح 2 آزمونهای کمبریج قرار دارد.

قبولی در این سطح نشان گر این است که زبان آموز مهارت های زبانی لازم برای تعامل در موقعیت های مختلف کاری و اجتماعی را در یک جامعه انگلیسی زبان داراست. همانند دیگر امتحانات کمبریج، PET چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، درک مطلب و مهارت بیانی، به همراه دانش لغت و گرامر زبان انگلیسی را شامل می شود.

آزمون PET شامل سه دفترچه: Reading and Writing ,Listening و Speaking می باشد. نمره آزمون های Reading و Writing مجموعاً 50% نمره آزمون نهایی در حالی که آزمون های Speaking و Listening هر کدام 25% نمره آزمون را شامل می شود.

امتحان اول: Reading & Writing (مدت زمان 1 ساعت 30 دقیقه)

Reading – میزان توانایی درک اطلاعات از علایم و مقالات عمومی داوطلبین در این آزمون سنجیده می شود. داوطلبین توانایی خود را در استخراج اطلاعات از متون کوتاه به همراه درک نظر نویسنده و تأثیر آنها روی خوانندگان جامعه هدف مورد ارزیابی قرار می دند.

Writing- داوطلبین باید قادر باشند تا موقعیت ها، نظرات و رویداد ها را شرح داده و بنویسند.

امتحان دوم: Listening (مدت زمان 30 دقیقه)

داوطبین توانایی شان را در استخراج اطلاعات از مکالمات ضبط شده با سطح دشواری متفاوت نشان می دهند.
امتحان سوم: Speaking (مدت زمان حدود 11 دقیقه)
این آزمون به صورت دو نفره اجرا می شود. دو ممتحن بیان شفاهی داوطلبین، که باید قادر به درک و پاسخ صحیح باشند، را مورد ارزیابی قرار می دهند.

تاریخ های برگزاری آزمون PET

این امتحان شش بار در سال در تاریخ های از پیش تعیین شده در ماه های مارس، می، ژوئن (دو بار)، نوامبر و دسامبر برگزار می شود. امتحان PET تنها در 2400 مرکز رسمی امتحانی دانشگاه کمبریج در بیش از 130 کشور دنیا انجام می شود.  برای ثبت نام داوطلبین باید حداقل 10 هفته زودتر از تاریخ امتحان اقدام کنند.

برای شرکت در کلاس های آمادگی آزمون PET گروه آموزشی پژوهشی از این صفحه دیدن کنید.اسفند
22
1394

نمونه تست آزمون انگلیسی PET Past Examination Papers 2004

نمونه تست آزمون انگلیسی PET Past Examination Papers 2004

این پکیج نشان دهنده استفاده از زبان انگلیسی در زندگی‌ واقعی‌ می‌باشد و قابل قبول بسیاری از کارفرمایان به عنوان محکی از توانایی برای استفاده از زبان انگلیسی در کار‌های دفتری ، وابسته به منشیگری و مدیریتی است. همچنین به طور گسترده قابل قبول برای کارهایی است که حرف زدن به زبان انگییسی بسیار ضروری است مانند توریسم و…اسفند
21
1394

نمونه تست آزمون انگلیسی PET Practice Tests

نمونه تست آزمون انگلیسی PET Practice Tests

تمرین امتحان PET برای استفاده در کنار یک پیشرفت جدید برای کسانی‌ که سطح پیش از متوسط و متوسط دارند.۴تمرین کامل امتحان همراه با CD برای مشایعت امتحان انگلیسی،همراه با نکات امتحانی و راهکار هایی برای یک امتحان موفق.اسفند
20
1394

کتاب آزمون انگلیسی PET Masterclass

کتاب آزمون انگلیسی PET Masterclass

این در پوشش موضوعات گوناگون مانند گرامر و کلماتی‌ که در PET استفاده میشود را فراهم می‌کند.آمیختن آموزش فعالیت‌ها و آشنایی با تمرین امتحان و نکات کاربردی امتحان. از ویژگی‌های این بسته می‌توان به وسیع بودن تمرین‌ها برای تمام قسمت‌های PET اشاره کرد.مناسب برای دانش آموزان سطح متوسط خصوصاً کسانی‌ که به PET علاقمند هستند. همچنین کتاب دانش آموزان هیچ امتحان یا تمرین خاصی‌ تا پایان فصل نخواهند داشت. این کتاب بیشتر شبیه به PET،CAE میماند و دارای متن‌های بسیار زیاد و کوتاه در هر صفحه ، مدل‌های امتحان و تکالیف صحبت کردن می‌باشد.
توصیه مجموعه: برای کسانی‌ که نمره خوبی‌ برای امتحان میخواهند.مرداد
16
1394

دانلود مجموعه آمادگی برای آزمون پت PET Result

نمونه سوالات آزمون پت

مجموعه PET Result، یکی از مجموعه های آموزش و تقویت مهارت های زبان انگلیسی (Reading – Writing – Speaking – Listening) برای آزمون پت PET می باشد. مجموعه پت ریزالت، یکی از بهترین منبع های تقویت مهارت آزمون پت می باشد، که بسیاری از زبان آموزان با استفاده از این مجموعه توانسته اند در این آزمون موفق شوند. برای موفقیت در این آزمون، ابتدا باید پایه زبان انگلیسی خود را تا حدودی قوی کنید و بعد به دنبال منابع برای آزمون باشید. اگرچه این مجموعه برای زبان آموزانی است که در مدرسه هستند و برای آزمون PET عمومی هم قابل استفاده می باشد.خرداد
21
1393

دانلود کتاب اشتباهات رایج در امتحان PET کمبیرج

دانلود کتاب اشتباهات رایج در امتحان PET کمبیرج

در این مطلب کتاب اشتباهات رایج در آزمون PET کمبریج را با نام اصلی Common Mistakes at PET تقدیم حضور شما زبان آموزان و علاقمندان به دوره های آموزش زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج می نماییم. آزمون PET نیز مانند آزمون KET یکی از آزمون های متداول زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج می باشد. PET سرواژه کلمات Preliminary English Test می باشد. این آزمون برای افرادی که می توانند انگلیسی گفتاری و نوشتاری را در سطح متوسطه به کار ببرند طراحی شده است. این آزمون هر ساله در بیش از 80 کشور و با شرکت 70000 داوطلب برگزار می گردد. PET در سطح 2 آزمون های کمبریج قرار دارد.خرداد
21
1393

آزمون PET چیست؟

آزمون PET چیست؟

در این مطلب به امتحان PET، یکی از امتحانات زبان رایج دانشگاه کمبیریج می پردازیم. PET سرواژه کلمه های Preliminary English Test می باشد. این آزمون برای افرادی که می توانند انگلیسی گفتاری و نوشتاری در سطح متوسطه به کار ببرند طراحی شده است. این آزمون هر ساله در بیش از 80 کشور و با شرکت 70000 داوطلب برگزار می گردد. PET در سطح 2 آزمونهای کمبریج قرار دارد.
قبولی در این سطح نشان گر این است که زبان آموز مهارت های زبانی لازم برای تعامل در موقعیت های مختلف کاری و اجتماعی را در یک جامعه انگلیسی زبان داراست. همانند دیگر امتحانات کمبریج، PET چهار مهارت اصلی خواندن، نوشتن، درک مطلب و مهارت بیانی، به همراه دانش لغت و گرامر زبان انگلیسی را شامل می شود.اسفند
26
1392

گرفتن نمره بالا در ایلتس با ACE the IELTS

ACE the IELTS گرفتن نمره بالا در ایلتس با ACE the IELTSچگونه در ازمون ایلتس بالاترین امتیاز را بگیریم تا افق ها برویمان گشوده شوند . این بهترین جمله برای وصف همین کتاب به اذعان نویسنده ان است . این کتاب بابیانی ساده و روان , نکات ضروری و مفید و کاربردی آزمونهای مختلف ایلتس را برای ما بیان می کند . این کتاب یکی از کتابهای موردعلاقه متقاضیان ازمون ایلتس هم هست و اگر شما هم خود را برای این آزمون آماده میسازید این کتاب را مطالعه کنید و درصد موفقیت حود در ایلتس را بالا ببرید .سایر صفحات : 12

:: افتخارات سایت ::

پیج رنک ما

امنیت ما

Qr code - سازگاری با موبایل

:: حامیان سایت ::

               

.: پلن تبلیغات :.

 

کسب درآمد از پاپ آپ

سطح کیفی مطالب

سطح کیفی مطالب ما چگونه است ؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

+ مشاهده نتایج


منوی کاربر

نام کاربری :

کلمه عبور :عضویت در سایتفراموشی رمز عبور

موضوعات مطالب