خانه زبان ایرانیان

خانه زبان ایرانیان

خانه زبان ایرانیان

ایران سی اف  سی

آخرین ارسال های تالار گفتمان

شهریور
4
1394

دانلود مجموعه آموزش علامت های نگارشی PENGUIN Guide to Punctuation

مجموعه PENGUIN Guide to Punctuation، بهترین مجموعه آموزش علامت های نگارشی زبان انگلیسی می باشد. زبان آموزانی که قصد دارند زبان انگلیسی را به طور کامل یاد بگیرند، باید تمامی مهارت های زبان انگلیسی را نیز بیاموزند. اغلب زبان آموزان بر این باورند که اگر مهارت مکالمه را یاد بگیرند و بر آن مسلط شوند، دیگر نیازی به یادگیری دیگر مهارت ها نیست. این باور اشتباهی است، زیرا برای مهارت مکالمه، شما تنها باید Speaking و Listening خود را تقویت کنید و مهارت های Reading و Writing هیچ دخالتی در مهارت مکالمه ندارند. "رایتینگ" در تقویت مهارت "اسپیکینگ" هم می تواند موثر باشد. زیرا هر آنچه که به ذهن شما می رسد را بر روی کاغذ می آورید (Writing) و یا می توانید آن را ادا کنید و به زبان بیاورید (Speaking). در هر صورت ذهن شما برای برقراری ارتباط و رساندن منظور به مخاطب، درگیر است.

هنگامی که صحبت می کنید، آهنگ کلام، لهجه و تلفظ بسیار موثر هستند اما هنگام نوشتن یا دیگر نیازی به هیچ یک از موارد بالا ندارید و باید از علامت های نگارشی استفاده کنید. بنابراین برای اینکه نوشته خوبی داشته باشیم و منظور خود را به درستی به مخاطب خود منتقل کنیم، باید از Punctuation استفاده کنیم. مجموعه فوق، تمامی نکات و قواعد مربوط به علامت های نگارشی در جاهای مختلف را (نامه، مقاله، نوشته ها ساده انگلیسی و …) به شما عزیزان آموزش می دهد.

اگر با گذاشتن علامت های نگارشی در میان جملات مشکل دارید، این مجموعه می تواند بهترین راهنما و بهترین مرجع برای شما باشد. همچنین یادگیری طرز استفاده از علامت های نگارشی در آزمون آیلتس هم بسیار اهمیت دارد. در سایت های آموزشی، همیشه حرف از تقویت 4 مهارت اصلی و گرامر و … می باشد، تعداد سایت های محدودی نظیر Languagedownload (کامل ترین سایت آموزش زبان)، این مجموعه را برای آموزش در اختیار زبان آموزان قرار داده است. زیرا از اهمیت علامت های نگارشی در یادگیری زبان انگلیسی بی اطلاع هستند. این مجموعه از انتشارات PENGUIN نیز می باشد. 

The Penguin Guide to Punctuation is indispensable for anyone who needs to get to grips with using punctuation in their written work. Whether you are puzzled by colons and semicolons, unsure of where commas should go or baffled by apostrophes, this jargon-free, succinct guide is for you.

Do you find punctuation difficult? Are you puzzled by colons and semicolons? Unsure of where commas should go? Confused by hyphens and apostrophes? If so, then this jargon-free and succinct guide is for you. The Penguin Guide to Punctuation contains precise and up-to-date definitions of every type of punctuation mark and shows how each should be used. It gives numerous examples of good and bad usage, and it explains the correct use of capital letters, contractions and abbreviations, italics, boldface and the special characters available on a word processor.

 

 

دانلود

 0 دیدگاه + فرستادن دیدگاه

    هیچ نظری برای این مطلب ارسال نشده است ! اولین نفر باشید ...

فرستادن دیدگاه


برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*:

:: افتخارات سایت ::

پیج رنک ما

امنیت ما

Qr code - سازگاری با موبایل

:: حامیان سایت ::

               

.: پلن تبلیغات :.

 

کسب درآمد از پاپ آپ

سطح کیفی مطالب

سطح کیفی مطالب ما چگونه است ؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

+ مشاهده نتایج


منوی کاربر

نام کاربری :

کلمه عبور :عضویت در سایتفراموشی رمز عبور

موضوعات مطالب