سفید کننده ایموشن برای سفید شدن قوزک پا 
برای کشاله ران و زیر بغل حتماً برای یکی دو ماه موم بذار و سفید کننده ایموشن بر استفاده کن. وقتی که موها رشد میکنن موم بذار بعد برای دو دفعه بعد از پودر موبر استفاده کن بعدش دوباره موم. این کارو تکرار کن و به هیچ عنوان از ژیلت استفاده نکن. پودر موبر اگه برات امکان داره از بودارها بگیر که خیلی بهتر اثر میگذاره البته بوش خیلی بده ها. اگه توی آپارتمان هستی بذار آخر شب حمام برو مثلا ساعت دوازده یک شب که بوش کسی رو اذیت نکنه. بعد از هربار حمام کردن از سفید کننده ایموشن طبیعی برای کل بدنت استفاده کن. روغن هم بزن به بدنت. میشه لطف کنی اگه استفاده کردی نتیجش رو بهمون بگی. ضمناً شما کشاله رانت عرق سوز هم میشه؟؟ عرق سوزی این قسمت خیلی باعث تیرگی میشه. میتونی سفید کننده پوست ایموشن بزنی اگه عرق سوز میشی. دوست عزیز منم مشکل شما رو داشتم ولی خیلی زیاد نبود میخاستم فقط  رنگ این قسمت هارو روشن تر کنم که با همین روشی که گفتم نتیجه گرفتم.خرید سفید کننده پوست ایموشن بهترین راه برای سفید کردن تیرگی قوزک پا می باشد.

سفید کردن تیرگی قوزک پا
تیرگی قوزک پا اگر به خاطر قارچ نباشه به خاطر سوداست.اولا که با پزشک طب سنتی مشورت کنید برای وفع سودا.دوم این که موهای زائد بدن به خصوص زیر بغل و قوزک پا رو هفته ای یک یا دو بار با نوره اصل بگیریدو یا برای رفع تیرگی قوز پا از سفید کننده ایموشن استفاده کنید.برای قوزک پا و زانو هم از بک کرم ترک پا استفاده کنید به خصوص بعد از حمام واقعا پوثره و پوستتون کاملا نرم و روشن میشه.نکته دیگه که یادم رفت بگم اینه که اصلا منتظر تاثیر فوری نباشید که پروسه واقعا زمان بری هست و از 40 روز تا شش ماه یا حتی بیشتر ممکنه طول بکشه.هیچ راه فوری ای برای این مساله وجود نداره ولی با صبر و حوصله حتما به نتیجه میرسی
روشن کردن تیرگی قوزک پا
قریبا همه ی خانوم ها این تیرگی هارو در قوزک پا دارند . دلایل مختلفی هم میتونه داشته باشه . چاق و لاغر شدن های متعدد.سفید کننده پوست ایموشن و خیلی چیزهای دیگه . فکر نمیکنم خانومی پیدا بشه که رو پوستش اصلا سلولیت یا تیرگی نداشته باشه مگر اینکه هزینه ی های خیلی بالا کرده باشه و از بین برده باشه . من از قبل تصمیم گرفته بودم از کرم ترتینوئین استفاده کنم،البته قبلا هم یه کرم از یه شرکت معتبر خریده بودم منتها یه کم طول میکشه تا تیرگی بره و اینکه قیمتش بیست و خورده ای بوده و باصرفه نبود و زود تموم میشد،حتلا تصمیم گرفتم از این سفید کننده پوست ایموشن استفاده کنم ولی شک دارم که واسه ناحیه تناسلی ضرر نداشته باشه.یه چیز هایی مربوط به نظافت میشه مثلا اپیلاسیون ، بله همه ی خانوم ها باید انجام بدن . یا مثلا کنترل وزن به خاطر سلامت خودشون . ولی اینکه میخوام تمام تیرگی ها و سلولیت هام رو به خاطر همسرم از بین ببرم یکم غیر منطقیه /: چیزی رو که نود درصد خانوم ها دارند و اصلا کمی تیرگی تو این نواحی یه چیز کاملا طبیعیه که به نظر من همسر آدم باید کاملا عادی باهاش برخورد کنه . اعتماد به نفس داشته باشید .خرید ژل سفید کننده ایموشن خیلی برای سفید کردن قوزک پا خوبه.اگر می خواهید سفید کننده پوست ایموشن را بخرید لینک زیر را کلیک نمایید.
چگونه قوزک پا را سفید و روشن کنیم؟
تجربه ی سیاهی قوزک پا رو هم من داشتم حداقل یکبار در هفته  وقتی میری حموم باید بذاری بدنت کامل خیس بخوره بعد اون ناحیه رو به نرمی  کیسه بکشی و ژل سفید کننده پوست ایموشن استفاده کنی. یه پماد هم هست به اسم میکونازول ( یا نیکونازول دقیق یادم نیس) بیشتر خاصیت ضد قارچ پوستی داره اینم باید. در روز دوبار استفاده کنی البته قبل از استفاده باید اون ناحیه  با آب و صابون شسته بشه. برا من که جواب داد و بعد از چند سال از سیاهی و پوسته پوسته شدن کشاله ی ران خلاص شدم امیدوارم برا شما هم جواب بده ولی پیشنهاد اصلی من خرید ژل سفید کننده پوست ایموشن برای رفع تیرگی قوزک پا می باشد.
سفید کننده ایموشن برای سفید شدن قوزک پا