تشریفات عروسی البرز

تشریفات عروسی البرز: مجموعه تشریفات عروسی البرز به عنوان طراح و مجری تشریفات عروسی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ آغاز نموده است. تشریفات عروسی البرز جهت بهبود کیفیت و همچنین بالا بردن استانداردهای کیفی، مدیران این مجموعه تمامی دوره های تخصصی مدیریت آشپزخانه صنعتی را درموسسه TÜV کشور آلمان گذاراندند و پس از آن به عنوان بازرس رسمی کیفیتی ناظر بر تمامی بخش های مجموعه گردیدند. ما سرویس های منحصر به فردی را برای تشریفات مجالس و تشریفات عروسی شما در نظر گرفته ایم.

باغ و تالارتشریفات عروسی

انتخاب باغ عروسی خود را به تشریفات عروسی البرز بسپارید تا دامنه گسترده ای از پیشنهادات را پیش روی خود ببینید. تشریفات عروسی البرز شما را در انتخاب نوع تالار در تشریفات عروسی راهنمایی می کند. انتخاب باغ عروسی در تشریفات عروسی با توجه به سلیقه، بودجه، تعداد میهمان و موقعیت مکانی مناسب یکی از عوامل بسیار موثر در برگزاری تشریفات عروسی است که در تشریفات عروسی البرز با ارائه مشاوره، بهترین پیشنهاد ها برای انتخاب باغ عروسی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. مکان برگزاری تشریفات عروسی شما به دو صورت تالار و باغ خواهد بود که طبق میل و انتخاب شما، تشریفات عروسی البرز بهترین و مناسب ترین آن ها را در اختیار شما قرار می دهد.

فیلمبرداری و عکسبرداری تشریفات عروسی

تیم فیلم برداری و عکس برداری تشریفات عروسی البرز، شامل متخصصین این حوزه هستند که با هماهنگی های منظم بین فیلمبرداری و عکسبرداری با تجهیزات بسیار حرفه ای و البته با همکاری شما با کمترین زمان و بیشترین بازدهی را در تشریفات عروسی خواهند داشت. عکس برداری ها و فیلم برداری ها بصورت جداگانه ولی هماهنگ با هم در لوکیشن های مختلف حضور پیدا می کنند و طبق ایده ها و استراتژی هایی که از قبل برای شما تعیین شده است شروع به تولید کرده و در نهایت طبق پلن شما، تولیدات ما را با بهترین کیفیت در تشریفات عروسی خود دریافت خواهید کرد و همچنین نکاتی برای خوش عکس شدن در روز عروسی را به شما پیشنهاد خواهیم کرد تا عکسبرداری شما کاملاً خاطره انگیز شود.  

سفره عقد تشریفات عروسی

پهن کردن سفره عقد در تشریفات عروسی آیین سنتی در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر است که از دیرباز در جشن های عروسی رواج داشته است. جشن عقدی که در ساعات اولیه مراسم ازدواج برگزار می شود معمولا به صورت سوری است. همچنین تشریفات عروسی البرز همه چیز درباره سفره عقد را به شما خواهد گفت. چیدمان و طراحی انواع سفره های عقد با ایده های بروز و جالب توسط تیم تشریفات عروسی البرز صورت می گیرد.

ماشین عروس و گل آرایی تشریفات عروسی

تشریفات عروسی البرز، ایده هایی برای تزیین ماشین عروس شما دارد. شما در تشریفات عروسی البرز قادر خواهید بود با انتخاب طرح های پیشنهادی ما و یا طرح انتخابی خودتان زیباترین گل آرایی ها را بر روی ماشین عروس خود داشته باشید. تشریفات عروسی البرز این مسئولیت را از دوش آقا داماد ها برداشته و ماشین شما را در پارکینگ منزلتان گل کاری می کند. همچنین تشریفات عروسی البرز می تواند در انتخاب ماشین عروس نیز شما را یاری نمایید. با همراهی شما در این زمینه در صرفه جویی زمان و هزینه به شما کمک می کند.

موسیقی تشریفات عروسی

تشریفات عروسی البرز، تشریفات مخصوصی برای موسیقی در نظر گرفته است. موسیقی زنده توسط اجرا کننده های حرفه ای به شکل های مختلف طبق میل عروس و داماد در نظر گرفته می شود که می توانید موسیقی های مورد نظر خود را برای اجرای زنده توسط خواننده در تشریفات عروسی خود انتخاب کنید. همچنین تشریفات عروسی البرز نکات مهم در انتخاب موزیک عروسی را در اختیاز شما قرار می دهد تا با خیال راحت موسیقی های خود را انتخاب کنید.

کافی شاپ تشریفات عروسی

تشریفات عروسی البرز برای میهمانان شما محیطی دوستانه و جذاب آماده کرده و خارج از مجلس و یا حتی پیش از شروع مجلس شما، میهمانان شما می توانند در کافی شاپ تشریفات عروسی البرز حضور پیدا کرده و از محیط لذت ببرند و همچنین از نوشیدنی ها و مواد غذایی کافی شاپ استفاده کنند. کافی شاپ می تواند هم در فضای بسته در تالار و هم در فضای باز در باغ طبق میل شما در تشریفات عروسی تان خواهد بود.