1. قوانین نام کاربری


 1.1 تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند.

 1.2 استفاده از آدرس سایت به صورت yoursite.ir به عنوان نام کاربری ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مسدود خواهد شد.

 1.3 حتی المقدور نام کاربری را با حروف انگیسی به جای فارسی ایجاد نمایید. تغییر نام کاربران به فارسی انجام نخواهد شد.

 1.4 فعالیت در انجمن تنها با یک نام کاربری مجاز می باشد. در صورت مشاهده کاربر با چند نام کاربری دسترسی کلیه نام های کاربری به انجمن مسدود خواهد شد.2. قوانین ارسال پست و تاپیک

 2.1 قبل از طرح پرسش، درخواست کمک و ... ابتدا از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید، ایجاد کنندگان سوالات و درخواست های تکراری اخطار دریافت کرده و در صورت تکرار اخراج خواهند شد.

 2.2 به منظور جلوگیری از تکراری شدن تاپیک ها قبل از ارسال تاپیک از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

 2.3 کاربران انجمن می بایست در هنگام ارسال پست و پیام از کلمات مناسب استفاده نمایند و هر گونه توهین، بی احترامی، تمسخر و ایجاد دلسردی در متن ارسال شده توسط کاربر ممنوع می باشد.

 2.4 تاپیک ها باید در انجمن های مناسب زده شوند. قبل از ارسال تاپیک عنوان انجمن را بخوانید.

 2.5 برای تاپیک ها از عنوان مناسب استفاده کنید. عنوان هایی که شامل کلماتی مثل " ضروری " فوری " کمک" باشند حذف خواهند شد.
عنوان نامناسب : تورو خدا کمک کنید ........ !
عنوان مناسب : سوال در رابطه با رنگ پروفایل

 2.6 در تاپیک ها، اگر سوال یا نظر خاصی ندارید لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنید. نظراتی مانند مرسی ، خوب بود، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کیفیت پست ها میشوند.

 2.7 در صورت ارسال اسپم، پاسخ های نامربوط و راه حل های ناکارامد و اظهار نظر در رابطه با موضوع نامربوط (در موضوعات پرسش و پاسخ) پست کاربر بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

 2.8 بالا آوردن تاپیک ها و پست ها قبل از 24 ساعت ممنوع است و موجب حذف آنها خواهد شد.

 2.9 تمامی کدها، خطاها و ارورها باید در تگ های PHP , CODE و یا HTML قرار گیرند.

 2.10 در پست ها از فونت بزرگ و رنگ های زننده استفاده نکنید.

 2.11 در هنگام طرح مشکل برای بررسی بیشتر اسکرین شات، آدرس سایت خود را ذکر کنید.

 2.12 کاربرانی که درخواست های گرافیکی دارند حتماً قوانین بخش گرافیک را مطالعه کنند.

 2.13 پست ها یا تاپیک های شامل Yahoo ID و شماره تماس، بدون اطلاع قبلی حذف میشوند، در صورت تکرار کاربر خاطی یک هفته بن خواهد شد.3. قوانین پیام خصوصی و کاربری

 3.1 ارسال هرز نامه ها و پیام های تبلیغاتی به هر شکل ممنوع می باشد.

 3.2 پشتیبانی برای اعضای انجمن فقط در انجمن انجام میشود، از مطرح کردن مشکلات خود در پیام خصوصی و کاربری مدیران خودداری کنید.

 3.3 تاپیک ها به ترتیب جواب داده خواهند شد، از ارسال لینک تاپیک خود به مدیران در پیام خصوصی و کاربری برای سریعتر پاسخ گرفتن جدا خودداری کنید.4. قوانین امضا

 4.1 قرار دادن عکس یا نوشته با فونت بزرگ ممنوع می باشد.

 4.2 عکس های با حجم و سایز بالا صفحات را سنگین و حقوق کاربران را ضایع میکند. استفاده از این موارد ممنوع می باشد.

 4.3 قرار دادن بیش از 2 بنر در امضا ممنوع بوده و با کاربر خاطی (بین 1 تا 7 روز محرومیت) و در صورت تکرار بن دائمی، برخورد خواهد شد.5. قوانین عمومی

 5.1 کانی وب با هیچ سایت ساز و اسکریپت های مشابه مشکلی ندارد. همواره تلاش ما برقراری ارتباط مثبت با مراجع دیگر بوده و تا حد امکان سعی شده تا دشمنی بین سایت ها اتفاق نیفتد. کاربران نباید از هیچ سایتی در کانی وب انتقاد کنند و موظفند مساله را با مدیریت کل سایت مقابل مطرح کنند.

 5.2 کانی وب تابع قوانین کپی رایت داخلی است، هرگونه تاپیک درخواست ریپ کردن استایل های اختصاصی سایت های ایرانی ممنوع می باشد.

 5.3 از مطرح کردن مطالب خلاف قوانین جمهوری اسلامی و مطالبی که جزء جرائم رایانه ای محسوب میشوند جدا خودداری کنید ( راه های دور زدن ف ی ل ت رینگ سوال در رابطه با وی پی ان، قرار دادن اطلاعیه ف ی ل تر شدن سایت ها و این گونه موارد جزء جرائم رایانه ای محسوب میشوند.)

 5.4 کاربرانی که کپی رایت کانی وب را در قالب ها حذف کنند سایتشان از طرف کانی وب مسدود خواهد شد.

 5.5 مباحث مربوط به هک (از دید منفی) و مسائلی که باعث آزار و اذیت دیگران شود اکیداً در سایت ممنوع می باشد. فقط موارد مثبت مانند آموزش موارد امنیتی سیستم و مقابله با هکرها که برای کاربران مفید واقع شود، مجاز است.

 5.6 بحث در مورد هک شدن سایت ها و گذاشتن اطلاعیه هک شدن سایت ها ممنوع است.

 5.7 تبلیغات فقط و فقط در قسمت تبلیغات مجاز است و هاستینگ ها و وبمسترهای محترم خارج از این بخش تبلیغ نکنند.

 5.8 تبلیغ برای جذب مدیر و کاربر در قسمت های دیگر بجز بخش تبلیغات ممنوع می باشد.

 5.9 معرفی سایت های سودجو و کلاه بردار در انجمن ممنوع می باشد و تاپیک هایی که در رابطه با اینگونه مسائل باشد حذف خواهند شد!

 5.10 بحث ها و منازعات و مشکلات شخصی خود را در بیرون از انجمن حل کنید.

 5.11 درخواست هاست اسپانسری، هاست رایگان، تست و ... در انجمن ممنوع است و تاپیک هایی که در این مورد ارسال شود بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد.

 5.12 هر کس برای انجام کاری اطلاعات خود را به یکی از کاربران کانی وب بدهد و مشکلی برای وی پیش آید و موجب اختلاف شود کانی وب هیچ مسئولیتی در قبال این اختلافات ندارد.

 5.13 در صورت ملاحظه هرگونه مسایل خلاف قوانین انجمن از یک کاربر در صورت تمایل آدرس تاپیک را برای مدیران انجمن ارسال نمائید تا سریعا به موضوع رسیدگی شود!

 5.14 چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به آنها اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران سایت است. کاربران میتوانند توسط گزارش پست خلاف و پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیران در میان بگذارند.6. قوانین چت باکس

 6.1 چت باکس برای کاربرانی که 50 پست دارند قابل نمایش است.

 6.2 هر گونه تمسخر، بی احترامی و توهین در چت باکس ممنوع می باشد.

 6.3 پرسش و پاسخ و مطرح کردن درخواست ها در چت باکس ممنوع می باشد.

 6.4 از قرار دادن هرگونه لینک در چت باکس (شامل لینک سایت، لینک تصویر، لینک فلش و ...) مخصوصا لینک تاپیک ها برای سریعتر پاسخ گرفتن جدا خودداری کنید.