تبلیغات

دانلود مجله آموزش انگلیسی    Hot English Magazine 128

دانلود مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine 128

Hot English Magazine 128 دانلود مجله آموزش انگلیسی Hot English Magazine No.128

جدیدترین شماره مجله Hot English Magazine منتشر شد .مجله محبوب Hot English مجله ای است برای یادگیری و تدریس زبان انگلیسی بصورتی جذاب و سرگرم کننده . چه زبان آموز باشید و چه مدرس زبان انگلیسی اگر دنبال منبعی جذاب و سرگرم کننده برای یادگیری و یا تدریس انگلیسی می گردید این مجله می تواند نیازهای شما را برآورده سازد . یک منبع آموزش انگلیسی جالب که آموزش انگلیسی واقعی با صداهای افراد انگلیسی زبان را در دستور کار خودقرارداده است . این مجلات مشهور و محبوب آموزش انگلیسی برای هر کسی و در هر سطحی مطالبی برای آموزش در خود جای داده است . شماره های زیادی از این مجله در سایت و وبلاگ کاردوانلاین قرارداده شده است که می توانید با نگاهی به دسته بندی مجلات آموزشی چه در سایت و چه در وبلاگ انها را تهیه نمایید و اما در ادامه مطلب شما می توانید کتاب و سی دی صوتی شماره 128 مجله اموزش انگلیسی Hot English Magazine را به رایگان دانلود نمایید و از مطالعه آن لذت ببرید .

Hot English Magazine No.128

The fun and easy way to learn or teach English

Are you learning English? Or are you an English teacher?

Either way… if you’re looking for a fun and interesting English magazine for learning or teaching English then you’ve come to the right place.

Hot English Magazine is a leading English resource. Its fun and colourful approach to teaching real English as it’s spoken by native speakers is popular around the world. Loved by both students and teachers, there’s something for everyone and all levels in Hot English magazine.

دانلود شماره 128 مجله آموزش زبان انگلیسی Hot English Magazine No.128

Download 154MB

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...