تبلیغات

خانه امن برای مقابله با زامبی ها !!!!

خانه امن برای مقابله با زامبی ها !!!!

                                                                                             

احتمالا شما هم فیلم های زیادی درباره مرده های متحرک آدم خوار یا همان زامبی ها دیده اید، بازی های فراوانی با این مضمون روی اسمارت فون تان دارید و افسانه های زیادی درباره آنها شنیده اید. اگر هم درباره چگونگی نجات دنیا، فرار از دست موجودات اهریمنی و شیوه نابودی شان سوال شود، می توانید لیست بلند بالایی آماده کنید. خوانندگان پر و پا قرص نارنجی هم می توانند لیست طولانی از مطالب راهنما در این خصوص را به یاد آورند که از کتاب های آموزشی مقابله با زامبی شروع می شود و به کلکسیون های شکار خون آشام و گجتهای آخر الزمانی ختم می گردد. اما به گمانم در یک آپوکالیپس حمله زامبی ها، خانه ای امن برای مخفی شدن از هر چیزی واجب تر است.پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با یک خانه امن ایده آل ضد-زامبی آشنا شوید.

نمای بیرونی

این یک خانه واقعی ضد-زامبی است که به تازگی ساخته شده است. در عکس بالا نمای بیرونی آن را در وضعیت امنیتی کامل مشاهده می کنید. در این حالت همه چیز به طور کامل بسته و قفل شده است.

نمای بیرونی در شب

این عکس هم نشان دهنده نمای بیرونی در حالت محافظت نشده و هنگام شب است. دیوارهای فلزی پایین افتاده اند و تبدیل به دروازه ایوان مانندی برای خانه شده اند.

استخر

اتاقک استخر هم توسط یک دروازه متحرک و همچنین از طریق زیرزمین به خانه راه دارد.

نمای داخلی

اتاق های داخل خانه بسیار بزرگ و جادار طراحی شده اند.

حالت امنیتی (Zombie Mode)

اگر روزگاری آخرالزمان زامبی ها اتفاق بیفتد، این خانه طی یک دقیقه می تواند تبدیل به یک مخفیگاه امن گردد. نکته خوب این است که حرکت زامبی ها کند خواهد بود و این مدت زمان برای مخفی شدن کافی است.

دگرگونی و تغییر شکل

با این عکس به خوبی متوجه می شوید که دیوار های فلزی این بنا تا چه حد محکم و ضخیم هستند. 

نمای بیرونی از زاویه ای دیگر

این نمای متفاوت هم نشان می دهد که چگونه خانه در حال تبدیل به یک مخفیگاه بی نهایت امن و مقاوم در برابر زامبی ها است.

امن و استوار

در این خانه هرگز دست هیچ زامبی به شما نخواهد رسید. قابلیتهای امنیتی بی نظیر این خانه در برابر هر نوع حمله احتمالی زامبی ها مورد آزمایش قرار گرفته اند.

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...