تبلیغات

یک منبع کره ای: سامسونگ به دنبال عرضه تبلت ۱۲ اینچی

یک منبع کره ای: سامسونگ به دنبال عرضه تبلت ۱۲ اینچی

Samsung will buck the trend toward small tablets with a 12-incher, according to the Korea Economic Daily.

The Daily speculates that it will be released in October sometime, citing industry sources.

The brief report adds that Samsung Electronics is still "engaged in development" of the device. The largest screen size on a Samsung tablet to date is 11.6 inches.

The report comes after series of rumors dating back to early in the year. One more recent Julyreport claimed it packs a 12.2-inch display and may not necessarily be branded as a Galaxy Tab.

 

That same report speculated that the display could match the resolution of Google's smallerNexus 10, which is manufactured by Samsung.

Apple is also reportedly considering larger tablets.

Needless to say, if both Samsung and Apple come out with larger tablets, others will follow suit.

Toshiba announced a 13.3-inch Android tablet back in June.

Toshiba's Excite 13.

 

 

 

به نظر می رسد در کنار بازار داغ تبلت های مینی، این گجت به افزایش اندازه هم علاقه فراوانی پیدا کرده است. سامسونگ به دنبال محصولی ۱۲ اینچی است. توشیبا هم احتمالانمونه ای ۱۳ اینچی را برای IFA آماده می کند. شایعات اپلی هم حاکی از توجه این شرکت به آیپدی بزرگتر از ۹.۷ اینچ است . آیا این گرایش بازار مصرف است یا تولید کنندگان سعی در ایجاد عادتی جدید دارند؟

 
به هر حال، مثل اینکه سامسونگ در این زمینه جدی تر از بقیه رقبا عمل می کند. به گفته Korea Economic Daily این شرکت گرایش فراوانی به عرضه تبلت های ۱۲ اینچی پیدا کرده است. این نشریه بر اساس منابع صنعتی خود، پیش بینی می کند سامسونگ در مهرماه تبلت غول آسای جدیدش را رونمایی خواهد کرد.
 
این گزارش مختصر همچنین حاکی از آن است که سامسونگ الکترونیکز همچنان مشغول توسعه این محصول است. تا کنون بزرگترین اندازه نمایشگر در تبلت های سامسونگی، ۱۱.۶ اینچ بوده است.
 
این گزارش پس از آن منتشر می شود که برخی منابع پیش از این درباره احتمال عرضه تبلتی با نمایشگر ۱۲.۲ اینچی توسط سامسونگ سخن گفته بودند. و البته همه متفق القول هستند که این محصول جدید الزاما تحت نام گلکسی عرضه نخواهد شد.
 
از دیگر نکات مهم این گزارش، گمانه زنی در خصوص رزولوشن نمایشگر ۱۲ اینچی تبلت تازه است. گفته می شود تبلت ۱۲ اینچی با رزولوشنی همچون نکسوس ۱۰ گوگل (محصول سامسونگ) به بازار خواهد آمد.
 
به نظر شما آیا بازار از این تبلت های بزرگتر استقبال خواهد کرد و داستان فبلت ها در دنیای اسمارت فون تکرار می شود؟ یا اینکه مصرف کنندگان همچنان به تبلت های ریز جثه ۷ اینچی شان پایبند خواهند ماند؟
 
cnet
narenji

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...