تبلیغات

اولین عکس از لومیا ۱۵۲۰؛ غول ویندوزی نوکیا با نمایشگر ۶ اینچی و دوربین ۲۰ مگاپیکسلی در راه است

اولین عکس از لومیا ۱۵۲۰؛ غول ویندوزی نوکیا با نمایشگر ۶ اینچی و دوربین ۲۰ مگاپیکسلی در راه است

Rumors have been flying that Nokia is coming out with a gargantuan 6-inch Windows Phone codenamed the "Bandit."

Up until today, sightings of the device have been scarce, but Windows Phone Central received a leaked photo that it believes displays the Nokia Lumia 1520. The news site said it couldn't fully confirm the phone in the image but has a strong suspicion it's the Bandit.

 

 

The massive phone is said to be powered by a Qualcomm Snapdragon quad-core processor and offer a 1080p display. Considered thin and light, the new phone will reportedly be built with a polycarbonate body and offer a 20-megapixel rear camera. It's been said that Bandit could be the first of many potential 1080p Windows Phone handsets from Nokia.

 

If Nokia comes out with this 6-inch device, it would definitely be a move into phablet territory for the phone maker. A similar smartphone is Samsung's Galaxy Mega, which offers a display size of 6.3 inches encroaching closer to the 7-inch screen size adopted by small tablets such as the Google Nexus and Samsung Galaxy Tab.

According to Windows Phone Central, the reported launch date for the supersized Nokia Lumia 1520 could be sometime toward the end of September.

 

فبلت نوکیا یکی از محصولاتی است که انتظار داریم در این ماه داغ فناوری رونمایی شود، و اینک اولین عکس منتسب به آن هم در کنار نام احتمالی لومیا ۱۵۲۰ به بیرون درز کرده.

 
نمی شود با اطمینان گفت که شکل نهایی محصول را در عکس داریم، به خصوص که در زیر نمایشگر نیز عبارت proto.nokia.com درج شده که حکایت از یک نمونه اولیه دارد و تغییرات احتمالی بعید نیست.
 
با توجه به اینکه به روز رسانی GDR3 پشتیبانی از کیفیت تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ را به دنیای ویندوز فون ۸ خواهد آورد، در نتیجه ۳ ردیف کاشی متوسط در عرض نمایشگر جای می گیرند و این در تصویر بالا به خوبی پیدا و نشانه ای مضاعف است از یک نمایشگر دلربا.
 
گفته می شود بالاخره در این تلفن، نوکیا از پردازنده ۴ هسته ای اسنپدرگون استفاده خواهد کرد و در کنار داشتن بدنه ای مقاوم از جنس پلی کربنات شاهد یک دوربین عظیم ۲۰ مگاپیکسلی هم خواهیم بود تا سونی با هونامی زیاد خوش اش نشود!
 
با لومیا ۱۵۲۰ که فعلا از آن با نام موقت Bandit یاد می شود، موجی از تلفن های 1080p نوکیا به راه خواهد افتاد و جنگ رزولوشنی ویندوز فون بر علیه اندروید هم توسط سردمدار وینفو ۸ شروع می شود.
 
گفته می شود نوکیا تا اواخر سپتامبر، احتمالا روز ۴ مهر، در نیویورک از این محصول پرده برداری می کند.

narenji

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...