تبلیغات

دانلود 1000 لغت ضروری زبان انگلیسی 1000 Basic English Words

دانلود 1000 لغت ضروری زبان انگلیسی 1000 Basic English Words

در این مطلب مجموعه 1000 لغت ضروری زبان انگلیسی با نام اصلی 1000 Basic English Words خدمت شما زبان آموزان گرامی تقدیم می کنیم. همانطور که از نام این مجموعه بر می آید، سعی شده 1000 لغت پرکاربرد و ضروری زبان انگلیسی در آن گنجانده شود. این لغات برای تمامی سطوح اعم از مبتدی تا حرفه ای مورد نیاز است. از آن جهت می گوییم حرفه ای که ممکن است برخی لغات در این مجموعه باشند که حتی افراد حرفه ای زبان انگلیسی نیز تا به حال با آن برخورد نکرده باشند. این مجموعه در قالب چهار کتاب به صورت PDF و نیز چهار سی دی صوتی و پاسخنامه سوالات منتشر شده است.

  

توجه: این مجموعه مخصوص اعضای ویژه می باشد راهنمای عضویت ویژه. با عضویت ویژه به لینک های دانلودی دسترسی خواهید داشت.

 همانطور که می دانیم، لغات هر زبان بخشی جدای ناپذیر از آن زبان محسوب می شوند. دانستن و به یاد سپاری لغات هر زبانی کمک شایانی به یادگیری و درک آن زبان می کند. لغات زبان همچون آجرهای سازنده آن زبان محسوب می شوند و گرامر نیز به عنوان ساختار کلی شکل دهنده لغات و نحوه ارتباط آنها با هم عمل می کند.

در مجموعه 1000 لغت ضروری و کاربردی زبان انگلیسی که با نام 1000 Basic English Words در این جا خدمت شما عزیزان ارایه شده است، سعی داشته ضروری ترین و کاربردی ترین کلمات و واژگان این زبان را به علاقمندان یادگیری آن عرضه دارد. سی دی های صوتی این مجموعه سعی داشته تلفظ لغات انگلیسی را به بهترین شیوه ممکن اجرا نماید.

English Description:

Here's 1000 Basic English Words Series.. This includes all set with audio files included. 1000 Basic English Words is a four-book series, designed to introduce 1000 essential English words to EFL learners and to reinforce the students’ learning through the systematic recycling and review of each of these words.

Key Features:

 Graded vocabulary

Correct pronounciation indicated with phonetic symbols

- Clear, easy to understand definitons and examples for all target words

1000 Basic English Words 1-4 (PDF + Audio, Complete)

 

 

 توجه: دوستانی که امکان دانلود یا تهیه اکانت عضویت ویژه را ندارند می توانند به صورت پستی این محصول را روی DVD در محل تحویل گرفته و هزینه را همانجا تسویه نمایند. جهت خرید پستی بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

فایل ها به صورت PDF و MP3 بر روی DVD عرضه می شوند.

خرید پستی

 

دانلود  دانلود آموزش 1000 لغت ضروری زبان انگلیسی 1000 Basic English Words

توجه: لینکها تنها برای اعضای ویژه قابل رویت است. لطفا برای دانلود ابتدا در سایت عضو شده و سپس از منوی عضویت ویژه نسبت به خرید اشتراک ویژه اقدام فرمایید. پس از آن فایلهای بخش اعضای ویژه به مدت زمانی که شما خریداری نموده اید برایتان گشوده خواهند بود. پس از اتمام دوره شما به اشتراک عادی خود بازگشته و لینکها دوباره بسته خواهند بود. برای اطلاعات بیشتر راهنمای عضویت ویژه را مطالعه فرمایید.

  •   
  • حجم: 112 مگابایت
  • محتوا: 4 عدد سی دی صوتی + 4 کتاب PDF + پاسخنامه
  • فرمت: PDF+MP3
  • منبع: زبان پژوه

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...