تبلیغات

دانلود دوره صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی مهندس باقری English Conversation for All

دانلود دوره صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی مهندس باقری English Conversation for All

دانلود درس 1 تا 10 بر روی سایت قرار گرفت.دانلود دوره صوتی آموزش پایه ای مکالمه زبان انگلیسی مهندس باقری

با نام مکالمه انگلیسی برای همه

English Conversation For All - Mr.Bagheriدوره صوتی «مکالمه انگلیسی برای همه» یک دوره صوتی کامل برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی از پایه ای ترین سطوح است که توسط جناب آقای مهندس باقری تهیه و ارائه شده است. در این مجموعه منحصر به فرد که به طور اختصاصی از وب سایت مرجع زبان ایرانیان منتشر گردیده، مفاهیم اولیه و پایه ای زبان انگلیسی در 25 جلسه به صورت کاملا منظم در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. آموزش در این دوره به صورت کاملا صوتی است و کافی است زبان آموز در طی اوقات فراغت روز، تنها به این دروس گوش سپارد.


توضیح مختصر دوره از زبان مهندس باقری طراح دوره آموزشی:

این دوره آموزشی که با نام «مکالمه انگلیسی برای همه» نام گرفته وهم اکنون پس ازسال ها تحقیق وپژوهش با همکاری وب سایت مرجع آموزش زبان ایرانیان دراختیارهمگان قرارمی گیرد ضمن احترام به تمام تلاشها و زحماتی که دیگر دوستان در زمینه آموزش زبان انگلیسی متحمل شده اند و تقدیرازهمه آنان، با نهایت ادب و خضوع معروض می دارد که در این مجموعه آموزشی با نگاهی متفاوت و از زاویه ای دیگر یادگیری مکالمه و مترجمی زبان انگلیسی را مورد بررسی قرار گرفته است و همچنین ضمن آنالیز و کارشناسی موانع یادگیری زبان انگلیسی، تکنیک ها و روش های کلاسیک و علمی آموزش زبان را با تلفیقی از نرم افزارها و اپلیکیشن های عصر فناوری و دیجیتال مورد توجه قرار داده و به گونه ای کاملا ساده و قابل فهم به تدریس آنها پرداخته ایم. این تجربیات حاصل قریب به 16 سال تدریس درسطوح مختلف تهران و اصفهان است که بعد ازمدت ها تحقیق و پژوهش به سبکی کاملا متفاوت و نوین تبدیل شده است.


برای دانلود این مجموعه، مشاهده توضیحات بیشتر در خصوص سرفصل های آموزشی، اهداف دوره، روش مطالعه و موارد دیگر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

 

توضیحات بیشتر


روش مطالعه واستفاده ازاین دروس با قلم مهندس باقری:

فراگیری یک زبان خارجی دشواری ها و زحمات خاص خود را دارد اما با توجه به عصردیجیتال و فناوری اطلاعات و نیز مدیریت زمان خصوصا زمان های بیهوده و مرده افراد، می توان به این امردست یافت. تقریبا همه افراد در روز حداقل یک ساعت تا دو ساعت زمان مرده و بلا استفاده دارند که عموما این اوقات در رفت و آمدهای روزانه نظیر، رانندگی، مترو، اتوبوس، پیاده روی است. خانم ها و مادران عزیز نیز بیشتر زمان خود را در آشپزخانه سپری می کنند، لذا می توانند درحین انجام امور داخلی منزل فایل های صوتی را با صدای مناسب در فضای خانه گوش فرا داده و تکرار نمایند. اگر گوش سپردن به فایل های صوتی با دقت باشد اثرش سریع تر بوده درغیر اینصورت قرارگرفتن در فضای انگلیسی خود به مرور زمان تاثیر گذارخواهد بود. زبان آموز می تواند هرجمله ای را که مایل بود با دقت گوش کند و از سایر جملات با بی توجه کمتری بگذرد، این سخن ممکن است برای برخی افراد سنگین باشد اما ما این روش را تست نموده و پاسخ گرفته ایم، لطفا اگر به رشد و پیشرفت خود و اطرافیانتان علاقمند هستید جمله مایوس کننده ای بر زبان نیاورید تا دیگران خود تجربه کنند. کارمندان نیز با استفاده از مجموعه های صوتی، در بازه  زمانی استراحت و یا فاصله منزل تا اداره می توانند به یادگیری زبان بپردازند.


اهداف آموزشی دوره صوتی مکالمه انگلیسی برای همه:

مروری بردستور زبان فارسی بعنوان اولین ومهمترین عامل دریادگیری زبان های خارجه

جمله سازی بصورت کاملا ساده و پایه ای

فهم ساده و بدون حفظ قواعد گرامری

تسلط به مبانی تلفظ و آواشناسی

مکالمه سلیس و روان

ترجمه سلیس و روان از انگلیسی به فارسی و بالعکس

حرکتی هدفمند به سوی یادگیری مکالمه امتحانات آیلتس و تافل


دانلود رایگان دوره صوتی آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای همه (مهندس باقری)

English Conversation for All

دانلود درس 1 تا 10 بر روی سایت قرار گرفت.

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 01

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 02

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 03

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 04

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 05

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 06

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 07

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 08

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 09

دانلود دانلود فایل صوتی مجموعه مکالمه انگلیسی برای همه درس 10


رمز رمز  عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com


 راهنما: پس از دانلود فایل Rar، با استفاده از نرم افزار Winrar و پسورد داده شده، فایل ها را Extract نمایید. (کلیک راست نموده و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.)


پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...