تبلیغات

دانلود مجموعه کامل New English File

دانلود مجموعه کامل New English File

New-English-File2

در پست امروز مجموعه عظیم آموزش زبان انگلیسی Oxford New English File را خدمت شما کاربران گرامی عرضه می نماییم. این مجموعه آموزش زبان بی نظیر که سالها در آموزشگاههای سراسر کشور و جهان تدریس شده و می شود، یکی از بهترین منابع آموزش زبان به صورت سطح بندی شده است. در این مجموعه که مثل همیشه شاهکاری از دانشگاه معظم آکسفورد است به صورت اصولی و گام به گام به پرورش مهارت های چهارگانه زبان انگلیسی یعنی Reading، Writing، Speaking، Listening پرداخته شده و سعی گردیده به بهترین شیوه و به وسیله مطرح نمودن مباحث گوناگون این مهارت ها را رشد داده و تقویت نمایند.

امروزه ضرورت یادگیری زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی موجب شده تا روز به روز منابع، کتب، فایل های صوتی و تصویری، فلش کارت ها و انواع دیگری از وسایل کمک آموزشی در باب یادگیری این زبان وارد بازار شده و هر کدام با شیوه های خاص آموزشی به افزایش مهارت ها و دانش زبانی داوطلبان یادگیری زبان انگلیسی بیفزاید. در میان این مجموعه های عظیم آموزش زبان، چند مجموعه بی نظیر نیز تولید و عرضه شده اند که از جمله آنها همین مجموعه New English File است که هم اکنون خدمت شما دوستان گرامی معرفی می شود.

مجموعه آموزش زبان English File‌ در سطوح مختلف از Elementary (مبتدی) تا سطح Advance (پیشرفته) تهیه و تدوین شده و به صورت سطح بندی شده به افزایش معلومات زبانی دانش آموزان و زبان دانان کمک شایانی می کند.

این مجموعه به ویژه برای آن دسته از افرادی مناسب است که به دنبال مجموعه های سطح بندی شده و با سطوح گوناگون برای شروع یادگیری هستند. فردی که مبتدی بوده و قصد یادگیری زبان انگلیسی را از ابتدا دارد، می تواند از سطح Elementary این مجموعه شروع نموده و گام به گام به سطوح عالی تر آن یعنی Advanced برسد. در این سطح دیگر این فرد به راحتی قادر به تکلم، نگارش، خواندن و شنیدن گفتارها به زبان انگلیسی خواهد بود.

بدیهی است که برخی کاربران از این مجموعه راضی بوده و برخی دیگر مجموعه های دیگری نظیر Top Notch، Four Corners و یا حتی Interchange و Passages را ترجیح دهند. بالطبع هر مجموعه ای طرفداران و مخالفان خاص خود را خواهد داشت. حتی در آموزشگاههای زبان نیز گاها شاهد این موضوع بوده ایم که دبیران محترم زبان انگلیسی نیز تدریس سری کتبی را به مجموعه ای دیگر ترجیح می دهند در حالیکه دبیر دیگری مجموعه دیگری را می پسندد.

به هر حال مجموعه New English File یکی از چند مجموعه بی نظیر آموزش زبان تاکنون بوده و مورد تایید بسیاری از کارشناسان آموزشی قرار گرفته است. هم اکنون امکان دانلود بخش های Elementary و Pre Intermediate این مجموعه برای شما کابران عزیز کاردوآنلاین گرامی میسر است. لازم به ذکر است این مطلب به مرور آپدیت شده و سطوح دیگر نیز اضافه خواهند شد.

محتویات

  • فایل PDF و فایل صوتی New English File

 

  • سطح Elementary
  • سطح Pre intermediate

 

X

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...