تبلیغات

دانلود مجموعه آمادگی آزمون آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS

دانلود مجموعه آمادگی آزمون آیلتس The Official Cambridge Guide to IELTS

آموزش مهارت آیلتس در خانه

مجموعه The Official Cambridge Guide to IELTS، یکی از مجموعه های آمادگی برای آزمون آیلتس می باشد. مجموعه های زیادی برای راهنمایی و همچنین آموزش نکات مهم و کلیدی، صرفا جهت این آزمون فراهم شده اند. آزمون آیلتس و یا آزمون های دیگر زبان انگلیسی را همانند کنکور سخت نگیرید، زیرا این آزمون ها ساده تر و راحت تر از آن چیزی است که شما انتظارش را دارید. هر زبان آموزی قبل از اینکه قصد شرکت در آزمون آیلتس را داشته باشد، باید حتما دانش پایه و عمومی زبان انگلیسی را بیاموزد. زیرا بدون دانش پایه هیچگاه نمی توانید تمامی مهارت های زبان انگلیسی را کسب کنید و در نتیجه در این آزمون موفق نخواهید شد، حتی اگر بسیاری از مجموعه هایی از این قبیل را مطالعه کرده باشید.

این مجموعه یکی از بهترین منابع برای آمادگی آزمون آیلتس بشمار می رود. این مجموعه طوری طراحی شده است که هدف آن افزایش نمره و بالا بردن سطح زبان آموز می باشد. آزمون های این مجموعه، بر اساس آزمون های سال های قبل می باشد، به ویژه آن قسمت از آزمون که اکثر زبان آموزان با آن مشکل داشتند و قادر به پاسخگویی آن نبودند. این مجموعه دارای تکنیک ها و بسیاری از نکات مهم زبان انگلیسی می باشد. آزمون های این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که زبان آموز را کاملا با محیط و سوال های آزمون IELTS آشنا می کند و به او این اجازه را می دهد که قبل از رفتن به سر جلسه آزمون واقعی، یکبار قبل از شروع آزمون، آن را در منزل تجربه کند.

تمرین هایی که در این مجموعه وجود دارند، باعث تقویت مهارت زبان انگلیسی به بهترین صورت می شوند. این مجموعه برای افرادی که قصد دارند در منزل و به صورت خودآموز مطالعه کنند، بسیار مناسب می باشد. علاوه بر زبان آموزان، معلمان نیز می توانند از این مجموعه برای تقویت هر چه بهتر مهارت های خود، استفاده کنند. تمام مطالب و اطلاعات موجود در این مجموعه برای تمامی سطوح مناسب می باشد. این مجموعه دارای پاسخ آزمون ها و تمرین ها و همچنین دارای متن فایل صوتی در انتهای کتاب می باشد.

تمامی آزمون ها و مطالب مربوط به تقویت مهارت ها توسط طراح برجسته سوالات آزمون آیلتس نوشته شده است. مجموعه فوق دارای فایل های ویدیویی، PDF و MP3 می باشد. فایل ویدیویی این مجموعه، مصاحبه با زبان آموزان است برای تقویت مهارت Speaking بسیار مناسب است. این مجموعه، محصول موسسه کمبریج (Cambridge) می باشد.

The Official Cambridge Guide to IELTS is THE definitive guide to IELTS. It focuses on skills development and test-taking strategy to help you maximise your band-score. Exercises are based on research into real IELTS candidates' exam answers – and the mistakes they make, so that you don't make the same ones! Packed with solid advice, this practical guide develops your language and explains how to tackle each part of the exam. Real practice tests ensure that you are completely familiar with the exam and are able to perform with confidence. Videos of the Speaking test give you a head start in a part of the exam which is tricky to prepare. Choose The Official Cambridge Guide to IELTS and be confident that you have the most authoritative preparation available for this life-changing exam.

 

 

 

پاسخ دهید

1 نظر

Novella  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۰۶:۵۶:۲۳

Exactly what I was looking for, appreciate it for posting.