تبلیغات

دانلود مجموعه آمادگی برای آزمون آیلتس Focus on IELTS – New Edition

دانلود مجموعه آمادگی برای آزمون آیلتس Focus on IELTS – New Edition

مجموعه Focus on IELTS، یکی از مجموعه های آمادگی و تقویت زبان آموزان برای آزمون مهم آیلتس می باشد. این مجموعه دارای Student Book و Teacher's Book می باشد، که آموزش توسط هر دو کتاب، چه برای زبان آموزان (Student Book) و چه برای مدرسین و معلمان (Teacher's Book) بسیار کامل و مفید می باشد. در واقع این مجموعه برای افرادی که در سطح متوسط قرار دارند، مناسب می باشد. این مجموعه را باید بسیار دقیق مطالعه نمود، زیرا هدف شما از مطالعه این مجموعه، یادگیری و آمادگی برای آزمون آیلتس می باشد و همچنین قصد دارید که از نکات مهم و کاربردی این مجموعه برای موفقیت در آزمون آیلتس استفاده کنید.

شما نمی توانید مطالب این کتاب را به حافظه بسپارید تا این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید، بلکه باید تمامی نکات و مطالب این مجموعه را متوجه شوید تا علاوه بر استفاده آنها در آزمون، در تقویت مهارت ها به ویژه مکالمه استفاده کنید. کسانی که قصد دارند مهارت مکالمه زبان انگلیسی را به خوبی بیاموزند، و یا می خواهند برای ادامه تحصیل یا مسافرت به خارج از کشور سفر کنند، این مجموعه ی بسیار مناسب و مفیدی است و می تواند به سادگی به یادگیری کامل مکالمه بپردازد. این مجموعه را می توان یکی از منابع خوب برای آزمون آیلتس به شمار آورد.

مجموعه فوق، دارای فایل های PDF – MP3 می باشد که همچنین علاوه بر آموزش، دارای تمریناتی نیز می باشد که انجام دادن آنها زبان آموز را به مجموعه و یادگیری مطالب بیشتر آن علاقه مند می کند. این تمرین ها زبان آموزان را وادار به انجام دادن، طبق عقل و فکر خودشان می کند و قصد دارد که زبان آموزان از توانایی های خودشان تا جایی که امکان دارد، استفاده کنند و سطح یادگیری خود را ارزیابی کنند. پاسخ تمامی تمرینات در انتهای کتاب قرار دارد. انتشارات Longman یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین مجموعه های آموزش زبان انگلیسی را دارا می باشد. مجموعه ای که در اختیار دارید، از محصولات کمپانی موفق لانگمن (Longman) و داری لهجه بریتیش (British) می باشد.

Focus on IELTS new edition keeps its popular topic based approach plus new material aimed at helping students succeed in their future studies. The new edition includes:

  • 50% more language and vocabulary input
  • 2 completely new units
  • New texts and lead in activities
  • Exam tips
  • 4 new academic strands (10 Academic Style Sections, 10 Academic Vocabulary Sections, 5 Reflective Learning Sections, 5 Critical Thinking Sections)

 

 

دانلود

 

 

پاسخ دهید

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...